Наймолодшому програмісту Росії 7 років, і це — дівчинка! - 05.09 самый юный программистШколярку Світлану Іванову з Сочі внесено до “Книги рекордів Росії” як наймолодшого програміста. Свою першу комп’ютерну програму талановита дівчинка, яка навчається в п’ятому класі, склала ще у сім років, і відтоді постійно вдосконалює майстерність, повідомляє ІТАР-ТАРС.

Директор гімназії № 1 міста-курорту Сочі Ельвіра Латіева, де навчається рекордсменка, розповіла кореспонденту агентства, що Світлана вже неодноразово ставала переможницею міської науково-практичної конференції “Перші кроки в науку”, регіонального й усеросійського етапів конкурсу дослідницьких робіт та творчих проектів дошкільників і молодших школярів “Я — дослідник”.

Як розповів батько юного обдаровання Ігор Іванов, самі вони не мають відношення до техніки, але помічали в дочки математичні здібності, тому підтримували її захоплення комп’ютером і заняття в центрі додаткової освіти.

“Ще в 6 років Світлана освоїла найпростіші мови програмування, нині легко працює з 3D-графікою. Експерти “Книги рекордів Росії” встановили, що створені нею програми можуть використовуватися для досліджень у різних сферах”, – зазначив тато десятирічної школярки.

Дівчинка, закінчивши в цьому році початкову школу, попросила батьків записати її в клас з поглибленим вивченням інформатики.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *