В Інституті біології КНУ ім. Тараса Шевченка вперше проходитиме Міжнародна біомедична школа - 4ну4нгк6ш6екше67ше78шу5н4ыуепыупаыуВперше в ННЦ «Інститут біології» проходитиме Міжнародна біомедична школа – Annual Undergraduate International School in Biomedical Sciences: Theme 2012 “Ion Channels in Health and Disease”.

Протягом тижня, з 24 до 29 вересня 2012 року, професори Королівського університету Белфаста (Великобританія) читатимуть лекції для біологів, медиків, фізиків та кібернетиків. Студенти, аспіранти та молоді науковці зможуть бути не просто пасивними слухачами, Оргкомітет школи запрошує до активних дискусій за темами лекцій та участі у міні-конференції в рамках школи (представлення постеру за бажанням).

Усі учасники школи отримають сертифікат слухача та можливість першими дізнаватися про майбутні школи та семінари в ННЦ «Інститут біології» КНУ імені Тараса Шевченка.

Для участі в школі потрібно зареєструватися на сайті – http://ubs.science-center.net/school/Reg/cfdl/re1.php до 15 вересня 2012 року. Деталі за посиланням – http://ubs.science-center.net/school.

За інформацією КНУ ім. Тараса Шевченка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *