Китайці працюють на українську «Перспективу»: столичні школярі отримали надсучасніший комп’ютерний клас (відео) - img 09363 вересня столична спеціалізована школа «Перспектива» № 194 отримала комп’ютерний клас.

Відкриття цього класу стало можливим завдяки підписаній Угоді між урядами України та Китайської Народної Республіки про надання комп’ютерної техніки для загальноосвітніх навчальних закладів України.

«Мені дуже приємно, що велика спільна робота України і Китайської Народної Республіки з надання гуманітарно-освітньої допомоги має вже практичне втілення», – зазначив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.

У заході взяли участь Дмитро Табачник, Надзвичайний і Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні пан Чжан Сіюнь та керівництво компанії «Acer Україна».

У рамках реалізації цієї угоди 15 тисяч нових комп’ютерів надійшли до шкіл усіх регіонів України. За словами Дмитра Табачника, цей унікальний проект народився у результаті особистої зустрічі Президента України та Голови Уряду Китайської Народної Республіки, на якій обговорювалися питання співпраці, що піде на користь і українському народу, і народу Китайської Народної Республіки.

«Це блискучий початок, я дуже радий, що у цьому проекті беруть участь Уряд Китайської Народної Республіки, бо Україну і Китай єднають відносини справжньої багаторічної дружби, партнерства, і не тільки на політичному вимірі, на вимірі державному, а й на вимірі людських стосунків», – наголосив міністр.

Чжан Сіюнь висловив радість від того, що він може разом з Дмитром Табачником привітати всіх школярів України з початком нового навчального року. «І мені приємно, що пан директор школи відзначив, що китайська техніка – якісна і чудово працює; а головне – що дітям України сподобалась ця китайська комп’ютерна техніка», – зазначив Чжан Сіюнь. За словами Посла, є багато програм співпраці, але ця йому особливо до вподоби, «адже всі ми чудово розуміємо, що майбутнє країни найбільше залежить від тих дітей, які зростають та навчаються сьогодні».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *