Про спалах хантавірусної інфекції попереджає Мінздоров'я США - 05.09 вспышка инфекцииКілька десятків країн уже попереджено про можливе поширення на їх території хантавірусної інфекції. Відповідне попередження американського МОЗ отримали держави, жителі яких відпочивали в каліфорнійському парку Йосеміті, повідомляє USA Today з посиланням на паркового епідеміолога Девіда Уона (David Wong). За словами фахівця, небезпеки зараження  зазнали близько 10 тисяч відвідувачів, які відпочивали в парку влітку 2012 року. Уон додав, що серед відпочиваючих налічувалося приблизно 2,5 тисячі іноземців.

Для довідки: хантавірусна інфекція — це пневмонії та геморагічні лихоманки, спричинені  вірусами роду Hantavirus сімейства Bunyaviridae. Якщо своєчасно не діагностувати цю хворобу, це може призвести до смерті.

У зв’язку з цим Міністерство охорони здоров’я і соціальних служб США прийняло рішення надіслати офіційні попередження про епідеміологічну небезпеку в 39 країн. Перелік цих держав не уточнюється, проте видання зазначає, що більшість з них є членами Євросоюзу.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *