20 вересня о 15:00  Освітній портал “Педагогічна Преса” транслюватиме онлайн-вебінар  “Сервіси засновані на відкритих даних”. Трансляція також відбуватиметься на  сторінці Академії навичок у Фейсбук.

Спікерами вебінару стануть відомі експерти з електронної демократії в Україні:

 Олександр Щолоков – експерт з відкритих даних, керівник проекту Е-дані, засновник пошуково-аналітичної системи “007”, організатор національного конкурсу журналістських розслідувань та аналітичних досліджень “Е-розслідування”

 Олександр Краковецький – CEO DevRainSolutions, незалежний експерт з відкритих даних в Державному агентстві з питань електронного врядування, ментор 1991 OpenDataIncubator, EGAP Challenge та Apps4Cities.

В рамках вебінару проговоримо про сервіси національного масштабу, які дозволяють спросити наше життя, підвищити якість послуг, що надаються державою, передбачають активну участь громадян у прийнятті рішень та контролю за тратою державних коштів. Всі ці сервіси засновані на відкритих даних. Акцент буде зроблено на застосування цих сервісів у навчальних закладах.
Як стати учасником вебінару:

Приєднатися до перегляду можна в день трансляції на Освітньому порталі “Педагогічна Преса” – в категорії вебінари (https://pedpresa.com.ua/category/webinars).

Попередня реєстрація для перегляду вебінару не потрібна. 

Але радимо підписатися на подію на сторінці у Фейсбук: www.facebook.com/events/187924 3305669391

Згодом відео презентації буде доступно на сторінці Skills Academy у Фейсбуці або на Youtube-каналі Академії навичок.

Також ми рекомендуємо Вам ознайомитися із онлайн лекціями Академії навичок, на тему відкритих даних заздалегідь, щоб Ви могли поставити правильні запитання нашим експертам.

 Олександр Щелоков – Відкриті дані

Олександр Щелоков – Корисні сервіси та боти, засновані на відкритих даних

Денис Гурський – Відкриті дані

http://skillsacademy.com.ua/co urses/view/52/137 

Минулий Вебінар на тему «Відкриті дані» Ви також може подивитися за посиланням:

Проект «Громадянська освіта та електронна демократія в навчальних закладах» реалізується Академією навичок (http://skillsacademy.com.ua/) , Асоціацією інноваційної та цифрової освіти, за підтримки Програми EGAP, Фонду Східна Європа, Швейцарської Конфедерації, Міністерства осв іти і науки України, Інституту модернізаці ї змісту освіти МОН, Української студентської спілки.