25 вересня 2017 року з 12:00 до 17:00 у  Києві відбудеться Міжнародний форум з позашкільної освіти у рамках гранту Президента України «Розроблення сучасної концепції позашкільної освіти в умовах децентралізації» (Розпорядження Президента України від 29.05.2017 р. №114/2017-рп).

Освітній портал “Педагогічна преса” транслюватиме захід у режимі онлайн.

Організатори форуму: Міністерство освіти і науки України, Державний фонд фундаментальних досліджень, Національна академія педагогічних наук України, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Національний інститут стратегічних досліджень, Міжнародна асоціація позашкільної освіти та ін.

 

Мета: обговорення концептуальних основ позашкільної освіти, діяльності позашкільних навчальних закладів з презентацією сучасних практик позашкілля.

Формат форуму:

  • Стендові презентації.
  • Пленарна сесія:

Сесія 1 «Позашкільна освіта в умовах реформування системи освіти»

  Сесія 2 «Міжнародний досвід позашкільної освіти»

Сесія 3 «Сучасні тренди позашкілля»

  • Панельна дискусія «Якою має бути сучасна концепція позашкільної освіти?».
  • Концерт-презентація дитячих творчих колективів позашкільних навчальних закладів України.

До участі у форумі запрошені представники Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, міністерств, відомств, посольств, наукові та педагогічні працівники України, Болгарії, Литви, Польщі, Чехії та інших держав, громадськість, ЗМІ.

Долучитись до перегляду можна в день трансляції на цій сторінці. Згодом відео буде доступне в записі. Реєстрація для перегляду не потрібна.

 

 

Один коментар до “Онлайн. 25 вересня – Міжнародний форум з позашкільної освіти”
  1. Было сказано, что очень многие заинтересованы в существовании внешкольных образований. Но на местах мы этого совсем не ощущаем. Мы постоянно зависим от настроений и желаний местных царьков. Наш Мелитопольский экоцентр неоднократно выселяли с обустроеных и насиженных мест. И вот сейчас, нас опять , уже в пятый раз выселяют с территории, где за 15 лет очень многое сделано своими руками – создан живой уголок, экологическая тропа, высажены редкие растения. Поддержки нет ни от кого. Область тоже молчит. Поэтому хвалиться и говорить о том, что внешкольное образование имеет поддержку и развивается семимильными шагами – просто некорректно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *