13 найбільш перспективних наукових проектів Харківського політехнічного інституту передано на розгляд представникам бізнесу. Це дозволить підвищити якість підготовки випускників та впровадити результати наукових досліджень в реальне виробництво.

«Отримавши від бізнесу зворотній зв’язок, вчені нашого університету зможуть краще зрозуміти, що саме зараз необхідно у сфері бізнесу, які напрямки далі розвивати, а що потрібно скорегувати», — пояснив ректор Євген Сокол під час першого засідання Наглядової ради НТУ «ХПІ».

Учасники заходу прийняли рішення про проведення лекцій для студентів ХПІ представниками державних організацій, бізнесу, освіти, науки, які увійшли до складу Наглядової ради університету.

Крім того, Харківський політехнічний інститут планує втілити проект з трансформації вітчизняної інженерної освіти у сфері ІТ-технологій. Він передбачає використання нових технологій освіти (концепцію CDIO) та сучасних педагогічних технологій (змішана очно-дистанційна і дуальна освіта, проектна і пірінгова освіта).

Інформує прес-служба НТУ “ХПІ”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *