Назар Ісаєв із Казахстану за два роки опанував незнайому для себе українську мову завдяки телебаченню. Він регулярно дивився програми українського каналу “1+1”, ідеться в сюжеті ТСН.

Хлопець живе в Астані та ніколи не бував в Україні, також не має етнічного коріння – він звичайний казах. Однак дуже радіє подарованій книзі українською мовою та знає всіх зірок українського телеефіру.

Найважчим, за його зізнанням, було опанувати діалекти та наголоси – особливо там, де вони різняться від російських. Тепер Назар мріє на власні очі побачити країну, мова якої йому так припала до серця.

Львів, Одеса, Київ, я багато знаю про Київ, але я ніколи там не був. Я знаю, що у Чернівцях великий красивий університет. Також я хочу спробувати українську страву, справжню українську страву. Я кожен день їм борщ, але я ніколи не пробував справжній український борщ“, – зізнався він.

За його словами, на опанування української школяр із Казахстану витратив менше двох років і по-дитячому дивується тим, хто постійно живе в Україні і не лише не говорить, а подекуди й не розуміє українську. Він каже, щоби вивчити будь-яку мову, не потрібно мати причини – тільки бажання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *