Українські та білоруські науковці обговорили перспективні наукові розробки у сфері геонауки. Зустріч відбулася в Запорізькому національному університеті у межах Міжнародної науково-практичної конференції «Соціум і науки про Землю» .

Основними напрямами роботи учасників заходу були «Геологія, геохімія, геофізика, гідрогеологія», «Економічна геологія», «Географія, землеустрій і земельний кадастр», «Гідрометеорологія».

Під час конференції було розглянуто такі теми, як аспекти раціонального використання природних ресурсів, картографічна підготовка фахівців у геонауках, оцінка і прогнози енергетичного потенціалу річок Карпат. Також доповідачі порушили питання про оцінку кліматичних ризиків для галузей економіки України в умовах глобальних змін клімату.

Довідково: Захід пройшов за підтримки Департаменту науково-технічного розвитку МОН України, Інституту фасиліті-менеджменту (Німеччина), Білоруського державного технологічного університету, Білоруського державного аграрного технологічного університету, Білоруського державного університету та багатьох українських вишів.

Інформує прес-служба ЗНУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *