Нещодавно викладачі циклової комісії підприємництва та біржової діяльності  Львівського кооперативного коледжу економіки і права долучились до святкування Всесвітнього дня туризму та  для студентів коледжу організували  цікаву солодку екскурсію «Формування споживних  властивостей  шоколаду  в  процесі виготовлення, його корисні властивості» у відому Львівську майстерню шоколаду.

Екскурсія  дала можливість молодим фахівцям ознайомитись з історією виникнення шоколаду та поспостерігати за процесом виготовлення шоколадних виробів. Окрім того, студенти мали можливість дізнаєтесь про дію шоколаду на людський організм, відчути різницю шоколаду між видами та властивостями, а також продегустувати шоколад з різних країн світу (Бельгії, Уганди, Перу, Коста-Рики, Еквадору).

Під час екскурсії дізналися про цікаві факти з історії львівської майстерні шоколаду, мали можливість побачити красиві експонати та знайомились з рецептурами шоколадних цукерок. Студенти отримали не лише естетичне задоволення, а й дізналися багато нового про процес, етапи та секрети сучасного виробництва шоколаду.

IMG-20170927-WA0003

Сьогодні, «Львівська майстерня шоколаду» – це позитивна атмосфера, яка дарує безліч емоцій, цікавої інформації від побаченого виробництва та реалізації шоколадних виробів, яка зберігає стару класичну схему приготування шоколаду, використовуючи при цьому екологічно чисту сировину.

Захід був організований не лише з метою ознайомити студентів із процесом виробництва, а  й показати на практиці широкий асортимент продукції, адже не секрет, що саме львівські солодощі завжди найбільше цінувались в Україні й у світі і на сьогодні вони не втратили своєї цінності, ” –  зауважили керівники груп Лідія Марчишин та Марія Ільків.

Студенти отримали чимало позитивних вражень, духовно збагатились, а також почерпнули багато пізнавальної інформації у сфері професійного зростання.

IMG-20170927-WA0002

Михайло Голубка, прес-секретар по роботі зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *