Сьогодні поновлюється навчання у вінницьких школах №№ 5, 6, 29 та 31. Про це повідомляє прес-служба Вінницької міської ради.

Нагадаємо, що  26 вересня у місті Калинівка Вінницької області на складах озброєння виникла пожежа з подальшою детонацією боєприпасів. Частина населення м. Калинівка та прилеглих сіл евакуйовано в інші населені пункти Калинівського району та до міста Вінниці.

У Вінниці евакуйованих людей розміщено у школах №№5,6,29 та 31.  У звязку з цим в даних закладах виникла необхідність тимчасово припинити навчання.

Станом на 17.00 27 вересня у ЗШ № 6 перебувала мінімальна кількість евакуйованих. Це дозволяє поновити навчання з 28 вересня у школах №№ 5, 6, 29 та 31. Таке рішення було прийняте на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Школи та дитсадки Калинівського та Вінницького районів із зони ураження вибухами військових складів відновлять роботу у понеділок, 2 жовтня. Про це повідомили в ГУ ДСНС Вінницької області.

«Навчально-виховний процес в дошкільних та освітніх навчальних закладах розпочнеться з 2 жовтня поточного року», – йдеться в оперативному звіті рятувальників.

medium-15065918238-

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *