Нещодавно на базі Новокаховського приладобудівного технікуму  відбулось засідання обласного методичного об’єднання викладачів бухгалтерського обліку та інформаційних технологій в обліку. Участь в засіданні прийняли 10 викладачів з 5 ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області.

Підсумки роботи методичного об’єднання за 2016-2017 навчальний рік підбила голова методоб’єднання Шнайдер С.Ю., яка висловила подяку викладачам Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ, Економіко-технологічного технікуму ХНТУ за підготовку та  участь студентів названих ВНЗ в Міжнародній олімпіаді «IT-Universe 2016-2017».

Викладач Новокаховського політехнічного коледжу ОНПУ Санін В.Л. ознайомив присутніх з результатами ІІ Всеукраїнської студентської науково-практичної інтернет-конференції для ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, яка відбулась 11-12 квітня 2017 року.

фото 1

 

Всі учасники отримали сертифікати та збірники наукових праць за матеріалами конференції. Учасники засідання наголосили на необхідності залучення студентів до науково-прикладної діяльності та проведенні у квітні 2018 року ІІІ Всеукраїнської студентської науково-практичної інтернет-конференції для ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації на базі Новокаховського приладобудівного технікуму.

Велику зацікавленість викликав майстер-клас з фінансового обліку основних засобів та його автоматизації за допомогою спеціальних комп’ютерних програм.

Інформує Рада директорів І-ІІ рівнів акредитації Херсонської обл.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *