У Львівському кооперативному коледжі економіки і права відбулась студентська  науково-практична конференція на тему: “Нові організаційні форми та формати у роздрібній торгівлі України”, яку організували та провели викладачі циклової комісії підприємництва та біржової діяльності.

Одним з головних напрямків формування якісного рівня освіти, який задовольняє потреби майбутніх спеціалістів в інтелектуальному і професійному розвитку, є залучення студентів до наукової роботи. Метою заходу було обговорення і узагальнення науково-пошукової роботи, об’єднання зусиль молодих фахівців у галузі торгівлі  для  ефективного ведення бізнесу в реаліях сьогодення.

Із вітальним словом до учасників заходу звернулися представники адміністрації. У своїх промовах вони привітали учасників конференції та побажали їм невичерпного натхнення у науковому пошуку, студентського завзяття до експериментів та науки, нових креативних ідей та їх успішної реалізації.

Молоді науковці яскраво й успішно презентували результати своїх наукових досліджень. Доповіді учасників конференції були цікаві та змістовні. Серед виступів найбільше запам’ятались доповіді: «Роль малого і середнього підприємництва в економіці України»  Зоряни Валько, група ПТБ-16 (науковий керівник: Лідія Марчишин); «Електронна торгівля в сучасному світі та перспективи її розвитку» Марти Викоцької, група КТ-ТМ-15 (науковий керівник: Марія Ільків); «Віртуальні підприємства – складова електронного бізнесу» Тетяни Остапенко, група КТ-ТМ-15 (науковий керівник: Наталія Кутна); «Аукціони та їх роль у світовій економіці» Роксолани Балабух, група КТ-ТМ-15 (науковий керівник: Марія Ільків); «Організація рекламної роботи на підприємствах торгівлі в реаліях сьогодення» Олега Андрушко, група ПТБ-16 (науковий керівник: Лідія Марчишин); «Особливості сучасних послуг в роздрібній торгівлі» Тараса Гавловського, група КТ-ТМ-15 (науковий керівник: Марія Ільків); «Професійна культура бізнесової діяльності»   Лілії Жезло,  група КТ-ТМ-15 (науковий керівник: Наталія Кутна); «Основні напрями сучасного розвитку внутрішньої торгівлі України»  Романа Бенько, група ПТБ-16 (науковий керівник: Лідія Марчишин )та інші.

Гостями заходу були студенти й адміністрація коледжу. На завершення організатори конференції нагородили учасників та побажали всім успіхів, творчого збагачення та нових перемог.

«Дякую за чудову нагоду взяти участь у проведеній студентській конференцій, яка без сумніву, збагатила усіх нас новим досвідом. Конференція була організована бездоганно: все продумано, чітко, виважено. З приємністю констатую, що колеги виконують важливу місію – активно залучають молодь до науки. Адже, студентська науково-практична конференція спонукає молодь до роздумів, надихають до подальших розвідок, а подекуди й пропонують готові наукові ідеї. Дискусії та спілкування – це безцінний досвід, особливо для майбутніх молодих науковців. Від імені адміністрації вишу та особисто, хочеться висловити подяку усім учасникам і організаторам – миру, добра і реалізації нових наукових ідей, безмежної радості, успіхів у житті і творчості, гарного здоров’я і до нових щасливих зустрічей!», –  зауважив заступник директора з навчально-методичної роботи Ігор Леськів.

Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв?язків із громадськістю ЛККЕіП

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *