В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу з’явився комп’ютерний центр нафтогазових технологій. Відкриття відбулося у межах заходів з відзначення 50-літнього ювілею вишу.

Комп’ютерні класи облаштували сучасною технікою. Вони призначені для оптимізації навчального процесу та наукових досліджень студентів та викладачів випускових кафедр Інституту нафтогазової інженерії.

Також було відкрито громадську зарядну станцію для електромобілів та лабораторію високих енергій «Тесла Енерджі Шоу». Відвідувачі ознайомились з трансформатором Тесли, що генерує блискавки довжиною понад 1 метр, з роботою плазмової кулі, електрофорною машиною та генератором Ван де Графа.

«Винаходи молодих науковців-ентузіастів значно полегшать життя в майбутньому. Саме від інженерії залежить економічне благополуччя держави. І ми сподіваємось, що до досліджень в цій сфері долучатиметься якомога більше молоді», – зазначив заступник Міністра освіти і науки України з питань вищої освіти і євроінтеграції Юрій Рашкевич.

Крім того, студенти та викладачі вшанували пам’ять загиблих в АТО вихованців – Андрія Прошака і Тараса Зозулю. На їх честь встановили пам’ятний знак на території університету.

Інформує прес-служба ІФНТУНГ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *