Викладачі циклової комісії підприємництва та біржової діяльності Львівського кооперативного коледжу економіки і права Лідія Марчишин та Марія Ільків провели студентську предметну олімпіаду з дисципліни “Організація підприємств торгівлі”.

Метою проведення заходу було підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошук обдарованої студентської молоді, стимулювання їх творчої праці, сприяння розвитку інтелектуальних та організаторських здібностей.

На урочистому відкритті олімпіади з привітальним словом до учасників та організаторів, звернулись представники від адміністрації, заступник директора з навчально-методичної роботи Ігор Леськів та завідувач товарознавчо-правознавчого відділення та розробки програмного забезпечення  Ліліана Криськув.

Участь в олімпіаді приймали студенти групи ПТБ(н)-16. Приємно відмітити, що всі учасники олімпіади продемонстрували високий рівень знань з теоретичної підготовки та креативно підійшли до виконання поставлених завдань та проявили здібності щодо структуризації знань з дисципліни.

Олімпіади проводилась у два етапи. Студенти жваво брались до вирішення практичних ситуацій та швидко виконували завдання.

Після підведення підсумків студентської предметної олімпіади, фахове журі, яке  складалось з викладачів циклової комісії, так і представників адміністрації коледжу, виставили та підраховували бали за виконані завдання.  Було визначено переможців у відповідних номінаціях та оголошено результати з олімпіади з дисципліни “Організація підприємств торгівлі”, якими стали: Мекелита Наталія  – І  місце;   Кратко Юлія – ІІ місце; Свистун Діана – ІІІ  місце.

Усіх учасників було відзначено за високий рівень теоретичної та практичної підготовки, а преможці отримали грамоти.

Жюрі, рекомендувало переможцям прийняти  участь  та позмагатись у Всеукраїнських студентських олімпіадах, з відповідного профілю.

 Михайло Голубка, прес-секретар по роботі зі ЗМІ та зв?язків із громадськістю ЛККЕіП