Студенти факультету іноземної філології МНУ імені В. О. Сухомлинського взяли участь у тристоронньому міжнародному проекті «TriLeiCa» за підтримки німецької організації «djo – RegenbogenBerlin» (м. Берлін, Німеччина).

До складу делегації від України увійшли студенти факультету іноземної філології МНУ імені В. О. Сухомлинського Каліушка Маргарита, Невестюк Олена, Слесаренко Максим і Чебаненко Алла.

До проекту долучилися представники української, російської та німецької молоді, організатори проекту поставили за мету міжнародне спілкування та обмін знаннями між учасниками.

TrileiCa-4-790x526

Програма видалася насиченою: комунікація учасників в інтернаціональних групах, групова педагогіка та керівництво групою, комунікація у міжнародних групах і мовна анімація, методи роботи з молоддю, планування та оформлення міжнародних молодіжних проектів, правові положення роботи з молоддю тощо.

Родзинкою проекту став «Вечір трьох культур», під час якого кожна група представляла свою країну. Виступ української делегації справив незабутнє враження на іноземних друзів.

TrileiCa-1-790x585

Учасники проекту набули досвіду у сфері організації міжнародних проектів, з’ясували методи та техніку проведення міжнародних молодіжних зустрічей тощо.

Інформує прес-служба МНУ імені В. Сухомлинського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *