Сьогодні в українському суспільстві є великий запит на зміни, а ще більший — на людей, які можуть почати ці зміни — кожен на своєму рівні відповідальності і сфері. Але яку б галузь чи напрям не обрали, завжди можна знайти цих «агентів», які попри зовнішній тиск, брак ресурсів і підтримки, роблять своє середовище та країну кращими. Одними з них є освітяни – носії духовності і моральних якостей, які підтверджують, що маленькі кроки мають великий вплив.

На питання: Якого вчителя ви вважаєте успішним? – учасники творчого конкурсу «Леді Вчитель» НВК «Домінанта» відповіли, що успішний вчитель — це той, до якого учні йдуть на урок із задоволенням, як би банально це не звучало. Досить-таки важко досягнути того, щоб кожен учень, незалежно від того, яку він отримає оцінку, йшов на урок і не відчував трепету чи дискомфорту, що його чи її будуть порівнювати з іншими.

Тож побудувати комфортне середовище для дітей — це не проста справа, яка вже майже двадцять років стала справою життя директора гімназії «Домінанта» Світлани Василівни Уфімцевої.

42223

До Дня Вчителя та працівників освіти за традицією у навчальному закладі відбувались творчі змагання серед вчителів на здобуття почесного титулу «Леді Вчитель – 2017». Шість чарівних конкурсанток-класних керівників класів та справжніх професіоналів провели майстер-класи з теми «Хвилинка педагогічної майстерності» та продемонстрували творчі здібності і креатив у творчому конкурсі «Я – талановита», кожна з яких була відзначена оригінальним титулом «Леді чарівність», «Леді талант», «Леді обдарування», «Леді професіонал», «Леді глядацьких симпатій», «Леді Вчитель».

42222

За одноголосним рішенням педагогічного, учнівського та батьківського колективів почесним титулом «ЛЕДІ №1» відзначено найкращу леді-керівника, директора навчально-виховного комплексу «Домінанта» Уфімцеву Світлану Василівну!

Світлана Василівна багато часу і сил вкладає у розвиток школи і будує середовище взаємодії, хоче зробити гімназію найноваційнішою в Україні. Найбільше директор пишається тим, що їй вдалось налагодити хороші стосунки у шкільному колективі — між вчителями і учнями. Це саме те, що допомагає разом розвиватися і рухатися вперед. За словами директора, колектив «Домінанти»,учні стали прогресивнішими і активно шукають шляхів, як досягнути своїх цілей. Світлана Василівна переконана, що якщо є здорові стосунки в середовищі, то будуть і результати.

42221

Завітала на конкурсну-концертну програму і найшановніша пані України, талановитий журналіст і громадський діяч – Марина Володимирівна Кінах.

Марина Володимирівна пригадала свої шкільні роки, своїх вчителів, викладачів своїх дітей, яких знає поіменно і підтримує і до сьогодні. Звертаючись до учнів і до освітян, пані Марина сказала, що вчитель – це не лише фахівець, володіючий науками, а й певний носій доховних і моральних цінностей, на якого покладено особливу місію – виховання молодого покоління. Сьогодні вчителі – це «агенти» змін у суспільстві. Їх знання і досвід, спадковість традицій, історична пам’ять і новаційність – є фундаментом кожної школи. І побажала вчителям завжди бути у гарному настрої, при відмінному здоров’ї, бути справжніми Вчителями, завжди відчувати особисту підтримку від вдячних учнів і батьків, а також рухатися у пошуку істини і знань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *