Спільні проекти відтепер впроваджуватиме Сумський національний аграрний університет разом з польськими колегами – Університетом природничих наук у Любліні. Це передбачається угодою, підписаною ректорами Володимиром Ладикою та Зигмунтом Литвинчуком в ході візиту делегації СНАУ до Любліна, який, до речі, є містом-побратимом Сум.

В рамках цієї угоди передбачається підготовка спільних проектів для участі у конкурсах Європейського Союзу, викладання провідними викладачами обох сторін лекцій у вишах-партнерах, стажування викладачів, академічний обмін студентами, а також культурний студентський обмін.

1

Оскільки навчальний рік у польських вишах розпочинається у жовтні, делегація Сумського НАУ взяла участь у видовищній інавгурації нового навчального року в Люблінському університеті. «Повага наших польських сусідів до своїх національних та корпоративних традицій не може не викликати захоплення», – говорить Володимир Ладика.

3

Ректор СНАУ відзначає також високий рівень розвитку польського навчального закладу, де за кошти Європейського Союзу побудовані сучасний конгрес-центр, бібліотека, корпуси ветеринарного та інженерного факультетів, оснащені ультрасучасним обладнанням. В рамках співпраці сумчани матимуть можливість використовувати матеріально-технічну базу польських партнерів для проведення досліджень.

Інформує Сумський НАУ