У рамках Міжнародного тижня освіти дорослих у Запорізькому педагогічному коледжі відбувся обласний захід «День дошкілля – 2017» для  працівників,  які опікуються дошкільною освітою. Про це інформує прес-служба Запорізької ОДА.

У заході взяли участь спеціалісти з дошкільної освіти, методисти методкабінетів та об’єднаних територіальних громад, учасники обласних конкурсів, працівники дошкільних навчальних закладів, у тому числі голови місцевих осередків Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти».

Учасників заходу привітала директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова.

У процесі реформування системи освіти дошкільна ланка набуває особливого значення. Головна мета освітян – стовідсотково охопити дітей дошкільною освітою, щоб вони всебічно розвивалися як повноцінні члени сучасного суспільства, – зазначила посадовець.

Під час заходу учасники обговорили питання освіти дорослих як поклик сучасності та складову реформ у системі освіти України. Також було презентовано основні напрями розвитку дошкільної освіти у 2017-2018 навчальному році та  післядипломної освіти у 2018 році.

Також відбулося нагородження учасників та переможців всеукраїнських та обласних заходів 2017 року.

У рамках заходу  працювала виставка-продаж навчально-методичної літератури видавництв України.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *