Ким був Гагарін? Варіанти відповіді: англійцем, іспанцем, американцем - 05.09 ГагаринУ підручнику англійської мови для 5-го класу, що випустило казахстанське видавництво “Атамура”, некоректно зазначені дані про походження радянського льотчика-космонавта Юрія Гагаріна. Про це повідомляє Tengrinews.kz.

Книжку перевидали в 2010 році тиражем у 43 000 примірників, однак відомо про помилку стало тільки тепер. Агентство наводить уривок з тестового завдання, що запропоновано  школярам. Тут автори підручника просять вказати походження Гагаріна. Далі є варіанти відповіді, одне з яких необхідно обрати: він англієць, іспанець чи американець.

За словами віце-президента корпорації “Атамура” Гульбаршин Жарилгасімової, видавництво не має відношення до цієї помилки. Вона пояснила також, що неточність можна буде виправити лише в 2014 році, коли підручник знову перевидаватимуть.

“Крім того, у майбутньому буде 12-річне навчання й інші підручники, і програма інша, можливо, підручник останні роки існує”, – зазначила Жарилгасімова.

Вона наголосила також, що всі посібники для школярів у Казахстані проходять експертизу в Міністерстві освіти і науки.

За матеріалами http://www.lenta.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *