10 жовтня 2017 року в Києві розпочинається національний етап міжнародного конкурсу ISEF Intel-Техно. У ньому юні дослідники-школярі зможуть продемонструвати свої наукові досягнення, проекти і дослідження. Кращі з робіт будуть представляти Україну на міжнародному етапі в США у травні 2018.

Запрошуємо вас відвідати відкриття національного етапу, яке відбудеться в Києві, в НТУУ «КПІ».

ISEF Intel Teхно-Україна вже вчетверте проводиться в рамках фестивалю інноваційних проектів Sikorsky Challenge.

Головне завдання – знайти талановитих молодих вчених, надати всебічну підтримку для подальшого розвитку проектів і науково-технічних розробок, допомогти їм у майбутньому розвинути технічний потенціал – свій власний зокрема і України в цілому.

Суперфіналісти національного відбіркового этапу «Intel-Техно Україна 2017» зможуть працювати над своїми проектами разом з вченими в лабораторіях НТУУ «КПІ» та інститутів НАН України, а кращі з кращих зможуть представити в травні наступного року Україну на глобальному етапі в США. На цьому рівні роботи будуть оцінювати відомі на весь світ вчені, серед яких – лауреати Нобелівської премії. Переможці розділять призовий фонд, отримають нагороди та стипендії для подальшого навчання.

Офіційне відкриття національного етапу ISEF Intel відбудеться в Центрі культури і мистецтв НТУУ «КПІ» (проспект Перемоги, 37, Площа знань, в’їзд на територію – з боку ул.Ягеля).

Програма національного етапу конкурсу ISEF Intel Teхно Україна:

10 жовтня

14.00 – 15.15 — Відкрита виставка наукових проектів школярів, Центр культури і мистецтв НТУУ «КПІ» (м. Київ, пр. -т Перемоги, 37).

15.30 – 17.13 — Урочисте відкриття

 13 жовтня

11.00 – 13.00 — Урочисте нагородження переможців та закриття Конкурсу «Intel Техно Україна 2017-2018» (зала Центру культури і мистецтв НТУУ «КПІ».)

13.00 – 13.30 — Спілкування учасників з пресою

 Титульним генеральним спонсором конкурсу є корпорація Intel. Заходи пройдуть під патронатом Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України, за підтримки відділу преси, освіти та культури посольства США в Україні та партнерів.

Партнери Конкурсу «Intel-Техно Україна 2017-2018»: Lenovo, EDG group, Interpipe, Lucamobile, Юніор банк, Eneloop, «Інститут Тутковського», icid, Drone.ua.

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС INTEL ISEF

Intel® ISEF – одна з найбільш широкомасштабних міжнародних освітніх ініціатив корпорації Intel. Конкурс існує вже більше 60 років. Intel є головним спонсором . Intel ISEF збирає понад півтори тисячі талановитих школярів з більш ніж 75-ти країн світу. Призовий фонд конкурсу складає більше 5 мільйонів доларів.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *