Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю розпочав другий семестр занять із програмування для своїх вихованців. Про це інформує директор Департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов.

«Із квітня 2017 року на базі цього центру протягом двох місяців, щодня з понеділка до суботи, 34 дитини з інвалідністю освоювали базовий курс «Основи програмування». Після літніх канікул навчання відновлено. Тепер, після освоєння основних знань із програмування, на дітей очікує більш глибоке вивчення ІТ-напрямів (Java, Python, Front-End), що дасть їм змогу у майбутньому створювати власні програми, веб-сайти, ігри тощо», – зазначив Юрій Крикунов.

Партнери Центру та досвідчені викладачі розробили курс навчання, особливості та зміст навчальної програми, визначили вимоги до віку слухачів, їхньої підготовки та навичок. Навчання безкоштовне і триває у рамках проекту «Smile to Future».

Після випуску першого курсу із програмування, на початку 2018 року, Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю разом із партнерами планує набирати наступну групу.

Інформує прес-служба департаменту освіти і науки КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *