З нагоди 78 Дня народження Львівського кооперативного коледжу економіки і права, поважні гості, викладачі, студенти та випускники вишу, мали змогу  побачити конкурс творчих робіт студентів  коледжу «Дари осені».

Метою заходу було сприяти розвитку колективної діяльності, розвивати пізнавальні інтереси в студента, художні здібності, виховати культуру поведінки і свідомої дисципліни, формувати вміння і розвиток навичок організації та проведення творчих заходів в молоді, прищеплювати любов до осінніх свят. Вчити бачити красу рідного краю та милуватися її дарами.

До оформлення творчих  кулінарних експозицій було залучено багато різноманітних овочів та фруктів, адже  золота осінь – найблагодатніша пора року, котра дарує нам щедрі дари родючої землі України.

Доповнювали ці композиції жовтаве дубове та кленове листя, колоски пшениці, гілки калини, осінні квіти та віночки з них, які вдало були застосовані в своїх композиціях молодими майстрами. Чудово виглядали квіти з моркви, буряка та редьки.

Усі академічні групи коледжу підійшли до виконання завдання, присвяченому святу, оригінально та творчо. Майбутні молодші спеціалісти здивували відвідувачів композиціями  з надписами та  ювілейними датами  на кавунах та винограді різних форм, які були у формі лісових мешканців та козаків.

У рамках цього заходу навчальні групи презентували композиції, виготовлені власноруч та з українською символікою, які чарували розмаїттям кольорів і відтінків. Окрім фантазії та майстерності творців, вразило те, що більшість робіт мали професійне спрямування – символізували  свій фах. Можна було побачити квіткову композицію з квітів «Карту України», в якій студенти спеціальності «Право» намагались вказати характерні особливості кожного регіону України.

Студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» частували гостей власною випічкою в асортименті, оригінально оформивши стіл, застосувавши композиції з квітів, залучивши до обслуговування та частування гостей – студентів, які цього року закінчують навчання. Молоді фахівці з «Інженерії програмного забезпечення» відтворили комп’ютер з картою України, осінь, а з овочів відтворили різні програмні елементи. Представники спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», показали художні композиції з овочів та фруктів з оригінальною подачею. Майбутні фахівці з спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» зробили дві композиції в яких була карта України з різних круп, віз наповнений власною випічкою та солодощами, якими частували гостей, гармата, яка символізувала добро, мир та міць Збройних сил України,  жовто-блакитний свічник, який символізував єдність українського народу та ікона Покрови Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії з вишитими рушниками, яка оберігає неньку Україну під свої покровом. Роботи в конкурсі були досить креативні, а це було і цікаво, як для студентів, які вступили на перший курс нашого навчального закладу, так і для гостей заходу.

mde

«Виставка творчих робіт студентів  стала вже доброю традицією нашого навчального закладу. Під час створення композицій студенти вдавалися до найрізноманітніших асоціацій з цією порою та святом, застосовуючи при цьому усі свої таланти та здібності. Всі роботи, котрі були представлені на виставці, заслуговують похвали» – зазначила директор коледжу, Наталія Зубко

«Роботи були дуже різними – і за тематикою, і за матеріалом, з якого виконані. Але об’єднувало їх одне – бажання щось зробити, показати себе, проявити творче мислення, індивідуальність» – зауважив заступник голови правління спілки споживчих товарист Львівської області, Микола Хлевінський.

«Осінь вражає своїми природними барвами, красою та щедрістю, а студенти своєю креативністю. Студенти мали можливість реалізувати усі свої фантазії та творчі задуми, чим вдало скористалися», – розповідає голова об’єднаного профкому Наталія Кутна.

mde

Шановне журі, яке складалось з представників об’єднаного профкому коледжу, правління Львівської облспоживспілки, адміністрації коледжу та студентського самоврядування –  одноголосно прийняли рішення, визнати переможцями всіх учасників заходу та нагородити солодкими призами.

Адміністрація коледжу вдячна  студентам та їх керівникам за активну участь в конкурсі творчих робіт «Дари осені» та побажала всім здоров’я, успіхів, наснаги, невичерпної життєвої енергії, величезної сили волі й нездоланного бажання перемагати та бути гордістю навчального закладу.

cof

 Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв?язків із громадськістю ЛККЕіП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *