У Запорізькому національному технічному університеті відбулося урочисте засідання вченої ради, де було відзначено та нагороджено призерів та переможців ХIII Всеукраїнської та XXIX Всесвітньої універсіади у м. Тайбей (Китай).

За підсумками Всеукраїнської літньої універсіади Запорізький національний технічний університет став кращим серед технічних вишів України. Студенти ЗНТУ отримали найбільшу кількість (1889) очок та вивели збірну команду Запорізької області на шосте місце у своїй групі. Зокрема, золоті нагороди отримали баскетболісти та гандболісти ЗНТУ. Значну кількість балів до загальної скарбнички принесли спортсмени дзюдоїсти, з греко-римської боротьби, самбо, плавання та боксу.

Крім цього, збірна команда зі спортивної аеробіки виборола золотий комплект нагород на Всеукраїнській універсіаді, бронзу на чемпіонаті Європи а також посіла четверте місце на Всесвітніх іграх.

Начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова привітала студентів-спортсменів ЗНТУ з блискучим виступом на Всеукраїнській та Всесвітньої універсіадах та вручила подяки і посвідчення майстрів спорту України міжнародного класу п’яти спортсменам – членам збірної команди України зі спортивної аеробіки.

Повідомляє прес-служба Запорізької ОДА

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *