Міністерство освіти і науки в партнерстві з ГО «Освіторія» та Міжнародним фондом «Відродження» розшукує вчителів-практиків з усієї України, які хочуть стати тренерами для педагогів, які візьмуть перший клас Нової української школи у 2018 році. Підготовка тренерів відбуватиметься на базі Новопечерської школи у Києві. Кандитати в тренери відбиратимуться за конкурсом і зможуть пройти безкоштовне навчання.

«Ми вже підготували частину тренерів, що підвищуватимуть кваліфікацію наших педагогів до впровадження реформи. Однак, потрібно розуміти, що перепідготувати 22тис вчителів до вересня 2018-го року – непросте завдання. Ми вдячні нашим партнерам за допомогу в такому відповідальному завданні, як підготовка наших вчителів до реформи», – зазначив заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей.

Майбутні тренери:

 • опанують сучасні методики для навчання учнів початкових класів і навчаться організовувати освітнє середовище на засадах компетентнісного, діяльнісного підходів та принципів «педагогіки партнерства»;
 • отримають сертифікат тренера з впровадження сучасних методик;
 • будуть навчати й надихати вчителів початкових класів України.

Участь у відборі можуть брати ті, хто:

 • має педагогічну освіту і досвід роботи вчителем початкових класів;
 • готовий до зміни професійної парадигми та руйнування шаблонів;
 • має можливість поєднувати роботу в класі з навчанням під час канікул та вихідних;
 • хоче і готовий бути тренером для вчителів.

Для участі потрібно надіслати мотиваційний лист з темою «хочу стати тренером НУШ» на kny@osvitoria.org

Інформує прес-служба Міністерства освіти і науки України

Один коментар до “МОН шукає тренерів, які готуватимуть учителів початкової школи до реформи НУШ”
 1. Я, Юхно Яна Михайлівна, 10.01.1990р.н., заміжня, маю донечку Лідію 2років, працюю в Городнянській ЗОШ I-II ступенів, Краснокутської районої ради, Харківської області, вчителем початкових класів, а саме вчителем 1 класу.с.Козіївка, Краснокутського району 066-56-72-200.
  Я педагог з вищою освітою, зі стажем роботи 3роки.Володію методикою навчання молодших школярів, формами, методами і прийомами роботи з дітьми.
  У 2012 р. закінчила Державний заклад “Луганського національного угіверситету імені Тараса Шевченка” і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Початкова освіта” та здобула кваліфікацію організатора початкової освіти, вчителя початковиї школи.
  З 2011 по 2013рр. працювала в Лисичанській Багатопрофільній школі I-III ступенів №8, вчителем початкових класів.
  В навчальному процесі зарекомендувала себе як, грамотний молодий спеціаліст.Мої обов”язки з якими я працюю:
  -Навчання і виховання учнів 1-4 класів.
  -Мотивація дітей до навчання грамоти за допомогою інтерактивних форм і методів навчання, групової та диференційної роботи, ігор, конкурсів, вікторин на уроці, яскравих наочних матеріалів.
  -Введення класного журналу та іншої документації.
  -Постійно підвищувати свій професійний розвиток.
  Мої професійні навички це: вільне володіння ІКТ, знання методик навчання, проблемний підхід до подачі матеріалу,грамотна мова, дисциплінованість, доброзичливість, любов до дітей, наполегливість, обов”язковість, оптимізм, педагогічний такт, справедливість, чесність, вимогливість, врівноваженість.
  Про себе можу сказати наступне:
  -пунктуальність,
  -відповідальність,
  -комунікабельність,
  -завзятість,
  -терпіння в досягненні поставленої мети,
  -швидко освоюю нові вміння та навички,
  -не маю шкідливих звичок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *