12 листопада 2017 року з 11.00 до 16.00 год. в Київраді та Київській міській державній адміністрації (вул. Хрещатик, 36) відбудеться ІІ Київський Форум М18. Захід проводиться у рамках Європейського тижня місцевої демократії.

Учасники Форуму М18 — це київські школярі та підлітки, яким ще не виповнилося 18 років, але які мають чи прагнуть мати активну громадські позицію, хочуть спілкуватися з місцевими політиками, представниками столичної влади, депутатами Київради, впливати на формування і реалізацію молодіжної політики в місті. Вони мають власне сміливе бачення того, як вирішувати проблеми столиці. Це свідомі юні громадяни, які вже сьогодні хочуть знати, як працює місцеве самоврядування і як вони самі можуть брати участь в політичному та культурно-соціальному житті міста.

На Форум М18 до дітей прийдуть: мер Києва Володимир Кличко, відомі своїм «молодіжним креном» депутати Київради, громадські діячі, експерти у різних галузях, молоді успішні підприємці, винахідники, які ще вчора сиділи за шкільною партою, а сьогодні своїми справами поліпшують життя столиці. Будуть кумири підлітків – спортсмени, естрадні виконавці та гурти, блогери.

Форум М18 пропонує учасникам понад 20 різних форм роботи і майданчиків на вибір учасників. Це дискусії, круглі столи, дебати, діалоги з місцевими політиками, політичними і громадськими експертами на теми, що хвилюють молодих людей. Всі діалоги з дітьми і молоддю не як зі школярами, а — з громадянами міста!

Зареєструватися на форум: m18.org.ua/registration-forum.htm

Форум М18 пропонує учнівській молоді творчу групову роботу (воркшопи), майстер-класи, квест, мистецькі виступи та презентації, флешмоб.

На Форумі М18 упродовж дня орієнтовані на дітей і молодь організації — дитячі центри, студії, фонди, програми обміну, консультаційні центри — презентуватимуть свої можливості залучення дітей до активного громадського, мистецького, соціального життя в столиці, підкажуть шляхи підтримки й розвитку дитячих і молодіжних проектів у столиці.

Модератори, волонтери та частково організатори Форуму М18 — учні та молодь столиці, яким не виповнилося 18 років, але які вже мають певну громадську позицію, розвивають у собі громадянські компетентності, підвищують свою політичну і правову обізнаність. І прагнуть передати свої уміння якомога більшій аудиторії ровесників.

Форум М18 організовують: Агенція розвитку освітньої політики, Мережа М18, Київський молодіжний центр, Київський ліцей бізнесу, Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА. Партнери заходу – Освітня корпорація «КРОК», КЕПІТ. За підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та DRA (використано формат «Berliner JugendForum», який проходить щорічно в Парламенті Берліна).

Інформує Київський молодіжний центр при КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *