Багатьом дітям батьки дають перед сном склянку молока з печивом , але, як кажуть лікарі, ця популярна традиція може стати причиною проблем зі здоров’ям.

Поєднання молока і печива, а точніше цукру і молока пізно ввечері, може бути причиною багатьох дитячих хвороб, зокрема проблем із носом, кашлю, болю в горлі і втоми.

Лікар Джулі Вей, дитячий отоларинголог з дитячої лікарні в Орландо, штат Флорида, дійшла такого висновку після того, як почала відзначати в багатьох дітей хронічні симптоми. Спершу вона намагалася лікувати своїх юних пацієнтів ліками, але це майже не давало жодного ефекту. Потім вона з’ясувала, що багато дітей часто перед сном вживали солодкі закуски, такі як печиво та молокопродукти.

Лікар Вей вважає, що ця комбінація, ймовірно, призводить до того, що їжа зі шлунку повертається в стравохід і горло, викликаючи застудні симптоми. Вона попросила своїх пацієнтів припинити їсти молочні та  продукти з вмістом цукру перед сном і виявила, що їхній стан суттєво покращився за порівняно невеликий проміжок часу.

Отоларинголог зазначає, що від хвороб, спричинених вживанням перед сном молока з печивом, страждають до 75% американських дітей. Свою роль у цьому відіграє і захоплення жителів США фастфудом, оскільки він забирає суттєво менше часу, ніж нормальний прийом їжі.

Лікар Вей каже, що протягом двох годин перед сном діти не повинні їсти та пити нічого, крім води.

За матеріалами ЗМІ