Днями викладачі циклової комісії правознавчих дисциплін  Львівського кооперативного коледжу економіки і права організували та провели круглий стіл  за участю випускників коледжу, роботодавців  та студентів спеціальності “Правознавство” на тему “Тенденції працевлаштування сучасної молоді на ринку праці” для студентів спеціальності.

Гостями заходу були Вікторія Скоробогатова, головний спеціаліст Франківського відділення соціального захисту департаменту гуманітарної політики ЛМР; Олена Паращук, рієлтер; Мар’яна Різник, уповноважена з питань запобігання та виявлення корупції державного підприємства  “Міжнародний аеропорт імені Данила Галицького” та Зоряна Стецина, стажист при адвокатові.

5

Зі словами вдячності за співпрацю звернулась до гостей заходу голова циклової комісії  Руслана Юзьків та повідомила  про традиції проведення щорічних зустрічей студентів, як з випускниками спеціальності так із потенційними роботодавцями у форматі відкритого діалогу.

Директор коледжу Наталія Зубко звернула увагу на те, що підготовка конкурентоспроможного фахівця потребує щоденної клопіткої роботи викладацько – педагогічного складу навчального закладу. А, щоб ця робота була результативною, необхідно тісно співпрацювати з потенційними роботодавцями, які формують чіткі вимоги до сучасного фахівця. І саме такі зустрічі роботодавців та випусників вишу зі студентами та викладачами дозволяють отримати цінну інформацію, а також зворотній зв’язок від усіх зацікавлених сторін, що у свою чергу, сприяє покращенню навчальної, методичної та виховної роботи.

На заході, можна було почути про новітні тенденції пошуку праці на ринку юридичних послуг, а також про вимоги до випускників правничих навчальних закладів. Гості розповіли про особливості соціально-психологічної адаптації молодих спеціалістів у виробничому середовищі, про переваги та недоліки здобуття вищої освіти на заочній та денній формах навчання,  також про аспекти  поєднання навчання та праці.

Активність учасників круглого столу  засвідчило актуальність даної тематики в студентському середовищі.

cof

Наприкінці зустрічі запрошені гості відповіли на численні запитання студентів та викладачів, було окреслено найбільш перспективні напрямки працевлаштування студентів та визначено, які знання та навички є найбільш потрібними під час їх подальшої роботи.

 Михайло Голубка, прес-секретар по роботі зі ЗМІ та зв’язків із громадськістю ЛККЕіП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *