Воля до перемоги: українські параолімпійці вибороли вже півсотні нагород - 1426877 m01За шостий день Параолімпійських ігор у Лондоні спортсмени збірної України завоювала ще 8 нагород, з яких 3 золоті, 3 срібні та 2 бронзові медалі.

За підсумком шостого дня змагань наша команда завоювала 50 високих нагород – 18 золотих, 15 срібних та 17 бронзових медалей. Нині вона займає четверту сходинку у загальному неофіційному заліку. Попереду команди Китаю, Великої Британії та Росії.

У шостий день Параолімпіади українець Руслан Катишев з новим параолімпійським рекордом (6,46 метра) переміг у стрибках у довжину. Золоті нагороди також здобули плавці Максим Веракса та Наталя Прологаєва із параолімпійськими рекордами на дистанції 100 м вільним стилем та 100 м брасом відповідно.

Данило Чуфаров виборов срібло на дистанції 400 м вільним стилем, а Палян Ані – бронзову нагороду на дистанції 50 м вільним стилем (33.10).

Поповнили медальну скарбничку і легкоатлети: Оксана Ботурчук – срібло у бігу на 400 м, Роман Павлик на цій же дистанції виборов бронзову нагороду.

Ще одне срібло завоював наш фехтувальник Антон Дацко у фінальному поєдинку з китайцем Ху Даоліангом у рапірі.