У 2045 році машинний інтелект за всіма параметрами перевершить людський. З таким твердженням виступив глава відділу інженерії корпорації Google і футуролог Реймонд Курцвейл. Повідомляє пізнавальний інтернет-журнал cikavosti.

При цьому вчений додав, що не вважає це загрозою для людини, навпаки, у людей з’явиться можливість у мільярд разів посилити власний інтелект.

В інтерв’ю, яке Курцвейл дав науковому журналу, технолог пояснив, що в 2029 році машини пройдуть своєрідну точку неповернення. Вони зможуть здати тест Тюрінга, а це означає, що по силі розуму комп’ютери зрівняються з людьми.

Технологічна ж сингулярність настане у 2045 році. Саме в цей момент штучний інтелект стане найрозумнішою «істотою» на Землі. Подальші події важко спрогнозувати. Курцвейл вважає, що об’єднавши людський і машинний інтелект, люди зможуть розширити межі можливостей. За словами співробітника Google, цей процес уже запущений. Люди поступово «зливаються» з ґаджетами. Вони не бачать себе без смартфонів, планшетів і комп’ютерів. А це тільки розквіт тієї ери, коли не машина, а вже людина стане частиною штучного інтелекту.

Раніше на фестивалі SXSW Реймонд Курцвейл заявляв, що в майбутньому люди інтегрують свій мозок з комп’ютером. Це дозволить помістити свій розум в хмарний простір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *