Фахівці Українського центру оцінювання якості освіти підготували дані про виконання завдань зовнішнього незалежного оцінювання випускниками закладів освіти 2017 року. Дані доступні в розділі «Керівникам навчальних закладів».

Уперше представники закладів освіти матимуть можливість проаналізувати, як виконали те чи інше завдання тесту з кожного предмета їхні учні (інформацію подано в розрізі класів), а також порівняти результати виконання завдання випускниками школи з показниками на рівні району, міста. Для кожного із завдань сертифікаційної роботи вказано відсоток набраних учнями класу (закладу) балів від максимально можливої кількості тестових балів, що могли отримати учні, які проходили тестування з певного навчального предмета.

Сподіваємося, що надані матеріали допоможуть педагогічним працівникам проаналізувати рівень засвоєння учнями навчального матеріалу з відповідної теми та скоригувати процес викладання навчальних предметів.

Нагадуємо, що вхід до розділу «Керівникам навчальних закладів» можливий за логіном і паролем, отриманими від регіонального центру оцінювання якості освіти.

Інформує прес-служба УЦОЯО

Один коментар до “Учителі зможуть проаналізувати, як їхні учні виконують завдання ЗНО”
  1. Лучше дайте учителям и школе больше полномочий (оставлять учеников на второй год, выгонять из школы и т.д.), т.к. в противном случае сдать ЗНО большинство учеников будет просто не в состоянии

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *