Студенти Харківського національного економічного університету отримали дипломи університету Ліон-2 ім. Люм’єр (Франція). Їх вручила Посол Франції Ізабель Дюмон, яка перебуває з візитом у Харкові.

Варто зазначити, що виші спільно готують магістрів подвійних дипломів у галузі бізнес-інформатики.

Під час перебування у ХНЕУ Ізабель Дюмон обговорила з українськими освітянами французько-українське співробітництвa та підкреслила важливість його розширення у галузях економіки, освіти, науки, культури тощо.

Крім цього, вона повідомила ХНЕУ ім. С. Кузнеця став одним з 16 університетів України, що входить до Міжнародного рейтингу Кращих університетів світу за показником їх досягнень у галузі освіти і науки QS World University Rankings та одним з трьох університетів Харківського регіону представлених у QS EECA UNIVERSITY RANKINGS 2018 (університети центральної та східної Європи та Центральної Азії) – ТОР-200.

«Франкофонія була і залишається основним стратегічним напрямком  міжнародної політики нашого університету. Ми завжди готові поглиблювати співпрацю  з іноземними колегами та обмінюватись досвідом», – підсумував ректор ХНЕУ Володимир Пономаренко.

За інформацією ХНЕУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *