Сучасні школярі потроху відвикають від звичної старшому поколінню системи освіти. В силу стрімкого науково-технічного прогресу, а також небувалого рівня розвитку інформаційних технологій, все частіше йдеться про використання в навчальному процесі інноваційних технологій. Подейкують, що вони здатні не лише зацікавити учнів, а й підвищити середньостатистичний рівень знань, “підтягнути” прогалини, підвищити показники запам’ятовування.

Очевидно, що наочні матеріали завжди сприймалися і будуть сприйматися більш жваво, ніж суха теорія, до того ж, з їх допомогою набагато зручніше приводити дефініції складних понять, демонструвати складові логічних ланцюжків, робити припущення і висновки.

Одним з незамінних елементів сучасного освітнього процесу є оптичні проектори від Acer. Від якості та функціонального наповнення багато в чому залежить ступінь їх “корисності”. За допомогою проекторів можна не тільки подавати теоретичний матеріал в школах і вищих навчальних закладах, а й проводити незалежне тестування, демонструвати результати проведених робіт, показувати покрокові алгоритми виконання тих чи інших завдань. Більш того, мультимедійні проектори можна використовувати і в дошкільних закладах – дитячих садах або спеціалізованих гуртках для проведення групових занять.

Купити проектори Acer можна у https://www.moyo.ua/foto_video/tv_audio/projector/acer/

Портативні проектори (наприклад, C205, C120, K650i) можуть стати безцінними помічниками батьків школярів і студентів – в домашніх умовах їх можна використовувати як універсальне обладнання. По-перше, вони, однозначно, стануть в нагоді в процесі підготовки домашніх завдань, по-друге – підійдуть і для застосування в розважальних цілях. Поєднувати роботу і відпочинок – це не тільки зручно, але й дуже приємно.

Спеціально для школи і вищих навчальних закладів компанія Acer розробила окрему категорію проекторів (наприклад, X112H, 400 G3 SFF). Вони здатні передавати зображення в Full HD якості, при цьому не втрачаючи їхнього контрасту і яскравості. Вартість таких пристроїв цілком доступна, адже вони оснащені тільки тими опціями, які можуть стати в нагоді в процесі проведення уроків, лекцій, семінарів або практичних занять. Вони істотно полегшують життя викладачів, дозволяючи їм назавжди забути про боротьбу з кнопками, падаючими листами паперу і неможливістю передати атмосферу і характер того чи іншого презентаційного матеріалу.

Мультимедійні проектори Acer – це саме те, що потрібно для організації повноцінного сучасного освітнього процесу. З їх допомогою легко перетворити нудну теорію в яскраву і барвисту практику, зацікавити і привернути увагу учнів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *