З часів заснування Львівського кооперативного коледжу економіки і права циклова комісія фізичного виховання є невід’ємною частиною навчально – виховного процесу, а фізична культура та заняття спортом посідають вагоме місце в ньому.

Зі студентською молоддю, майбутніми кооператорами, займаються справжні фахівців своєї справи – це не просто колектив викладачів, це один злагоджений організм, команда, які  забезпечують сьогодні фахові, досвідчені та молоді викладачів циклової комісії фізичного виховання.

Головна мета викладачів циклової комісії фізичного виховання – мотивувати молодь дбайливо ставитися до здоров’я, формування думки про систематичні заняття фізичними вправами з урахуванням особливостей їх майбутньої професії, розвивати життєві навички, спрямовані на здоровий спосіб життя та розвиток професіоналізму майбутнього фахівця; підвищення функціональних можливостей організму засобами фізичної культури; сприяння всебічному гармонійному розвитку, відмова від шкідливих звичок, покращення розумової і фізичної працездатності; фізичне самовдосконалення та здоровий спосіб життя; отримання студентами необхідних знань, умінь та навиків у галузі фізичної культури з метою профілактики захворювань, відновлення здоров’я та підвищення професійної працездатності; оволодіння методами визначення фізичного стану та самоконтролю; виховання організаторських навиків, особистої гігієни та загартовування організму; використання засобів фізичної культури в лікувально-профілактичній діяльності; уміння складати та виконувати вправи з комплексів ранкової гігієнічної гімнастики; удосконалення спортивної майстерності студентів та учнів, що займаються обраними видами спорту; виховання патріотичних, морально-вольових і естетичних якостей тощо.

Студенти Львівського кооперативного коледжу економіки і права мають усі умови для успішного заняття фізичною культурою та спортом, зокрема волейболом, легкою атлетикою, баскетболом, настільним тенісом, лижами, плаванням, боротьбою, кульовою стрільбою тощо. Багато випускників коледжу – майстри спорту міжнародного класу. На базі коледжу постійно проходять змагання з різних видів спорту. Збірні команди коледжу з різних видів спорту приймають активну участь у змаганнях різних рівнів та посідають призові місця, як на місцевому рівні так і на міжнародному. У коледжі традиційно проводяться різні спортивні свята. Усім відомо: здоров’я – найбільший скарб людини. А фізична культура допомагає нам зберегти його.

З метою узагальнення, поширення та удосконалення кращого досвіду стало проведення і тижня циклової комісії фізичного виховання. Під час його організації та проведення викладачі циклової комісії фізичного виховання, Мирослав Крук, Андрій Соломонко, Ірина Крук  намагалися якнайкраще представити свою роботу, досягнення, успіхи, перемоги, презентувати себе у багатьох ролях. План проведення був насичений та змістовний. Така робота демонструвала співдружність усіх учасників навчально – виховного процесу, допомагала наблизити фізичне виховання до життя, стимулювати інтерес до нього, залучити молодь до занять спортом, популяризувати здоровий спосіб  життя серед студентства.

1

Всі викладачі комісії взяли активну участь в організації і проведенні позааудиторних заходів та  відкритих занять. Це були і конкурси стіннівок на тему: «Спорт – частка мого життя» в якій приймали студенти  всіх спеціальностей та груп, товариський турнір з волейболу за участі збірної команди ЛККЕіП, Правничого ліцею та ліцею «Престиж»; товариська зустріч з фут залу між командами юнаків і дівчат коледжу та фінальна частина Чемпіонату коледжу з фут залу, щирими оплесками зустрічали присутні нагородження: де  перемогла команда ПКн–16, друге місце посіла команда ПВн–14, третє ПКн–15 між командами тривала напружена боротьба. Жіноча команда ГРСн–17, посіла четверте місце. Під час змагань дівчата показали не лише спритність, вправність і фізичну підготовку, а й вміння працювати у колективі, виявили сильний командний дух. Переможці та призери нагороджені солодкими призами та грамотами.

Організатори проведення тижня циклової комісії фізичного виховання залишилися задоволені тим, що молодь бере активну участь у спортивно-масових заходах, прагне до здорового способу життя. Та найбільшу перемогу святкували дружба і любов до спорту, що надійним містком поєднали учасників різних видів спорту. З словами  щирої вдячності звернулись  представники адміністрації вишу до студентів, за активну участь у підготовці та проведенні всіх заходів тижня циклової комісії фізичного виховання, а викладачам – за пропаганду здорового способу життя серед молоді, яка на сьогодні є вкрай важлива.  Вітаємо переможців  та бажаємо всім успіхів у благородній справі популяризації здорового способу життя, студентам у навчанні, а спортсменам – нових перемог!

  Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв?язків із громадськістю Львівського кооперативного коледжу економіки і права

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *