Доцент кафедри економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління Житомирського національного агроекологічного університету Ірина Литвинчук  пройшла 4-тижневий тренінг на базі Варшавського університету та Ягеллонського університету у м.Кракові з проблематики впровадження інноваційних освітніх та управлінських технологій у практики української вищої школи.

Тренінг передбачав серію консультацій та індивідуальних зустрічей з представниками Міністерства науки і вищої освіти Польщі, органів муніципального управління, академічного менеджменту, фондів, бізнес-структур та іншими стейкхолдерами в рамках проблематики організації дослідницького та навчального процесу у вищих навчальних закладах.

Нагадуємо, що в жовтні 2017 року викладач ЖНАЕУ Ірина Литвинчук   виграла грант на реалізацію мікропроекту в рамках програми «Інноваційний університет та лідерство. Фаза ІІІ: інновації та відносини з оточенням», заснованої за підтримки Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща, Міністерства закордонних справ Республіки Польща під почесним патронатом Фундації польських ректорів, Інституту суспільства знань. Співорганізаторами проекту були: з польської сторони – Фундація Artes Liberales, з українського боку – Міжнародний благодійний Фонд «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» та Спілка ректорів вищих навчальних закладів України.

Викладачка ЖНАЕУ пройшла тренінг з проблематики впровадження інноваційних освітніх технологій - FB IMG 15091276517862025

Підсумкова конференція за результатами реалізації мікропроектів запланована на травень 2018 року за участю представників профільних міністерств України та Польщі.

Інформує прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *