Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль взяв участь в урочистому відкритті ХІІІ Всеукраїнського екологічного фестивалю «Залізничний транспорт та екологія». До Запорізької дитячої залізниці прибули делегації дитячих залізниць з Києва,  Дніпра, Львова,  Харкова,  Рівного,  Луцька, а також діти залізничників Запорізького регіону. Основним завданням фестивалю є формування всебічно розвинутої особистості зі сталою активною  природоохоронною позицією.

Костянтин Бриль привітав учасників заходу та зазначив, що запоріжці пишаються своєю дитячою залізницею та її вихованцями. Адже весь її комплекс вважається найкращим в Україні.

Щиро радий вітати всіх гостей та учасників сьогоднішнього екологічного фестивалю. Завжди дотримувався думки, що для чоловіка дуже важливо виростити дитину, звести будинок, а також посадити дерево. Мабуть, в умовах сьогодення ми маємо висадити багато дерев, а також більш дбайливо ставитися до нашої екології. Тож дуже важливо проводити такі заходи, аби ваше покоління навчилося дбайливо ставитися до природи та землі. Вірю, що ви  зробите Україну гарнішою та кращою, – зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Учасників фестивалю також привітав директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Микола Кужавський. Він відзначив активну співпрацю між владою та Укрзалізницею у багатьох питаннях і вручив Костянтину Брилю  медаль за сприяння діяльності  Придніпровської залізниці. У свою чергу очільник регіону подякував за  співпрацю, зокрема за спільне створення та підтримку першого в Україні центру «Солдатський привал».

Як повідомив начальник Запорізької дитячої залізниці Михайло Черненький, основною метою фестивалю є формування у молоді екологічної свідомості, екологічної культури, відповідального ставлення до навколишнього світу, перетворення екологічної тематики на невід’ємний елемент загальної освіти і культури, спрямований на формування у юних залізничників причетності до всього, що відбувається навкруги.

Програмою фестивалю передбачено виступ агітбригади юних залізничників Запорізької дитячої залізниці і творчих колективів м. Запоріжжя, проведення екологічного тренінгу, презентації екологічних проектів.

Крім цього, в рамках ХІІІ Всеукраїнського екологічного фестивалю «Залізничний транспорт та екологія» відбулася презентація конкурсних робіт на теми: конкурс-виставка малюнка «Емблема фестивалю «Залізничний транспорт та екологія» та  фотоконкурс «Мандрівка залізницею в чарівний світ  природи». За підсумками будуть визначені по троє переможців конкурсів у кожній номінації. Кращі роботи будуть відзначені заохочувальними призами.

Повідомляє прес-служба Запорізької ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *