16 – 17 листопада 2017 року у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбудеться  Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Конкурентоспроможність та інновації: проблеми науки та практики» присвячена видатному вченому-економісту О. Г. Ліберману.

Під час проведення конференції ви зможете прослухати доповіді професорів України, Польщі, Франції, Швеції, Норвегії та Словаччини, які займаються дослідженням питань забезпечення конкурентоспроможності економіки на основі впровадження інновацій.

Також, 16 листопада буде працювати круглий стіл «Конкурентоспроможність, інновації та економічне зростання», в роботі якого приймуть участь зарубіжні та вітчизняні вчені і практики, що будуть обговорювати імовірні та найбільш прийнятні шляхи виходу з економічної кризи, забезпечення конкурентоспроможності вітчизняних підприємств, активізації інвестиційних процесів на основі інтенсифікації інноваційної праці, стратегічного управління суб’єктами господарювання та ін.

Мета конференції – обговорення наукових і практичних проблем підвищення конкурентоспроможності та активізації інноваційного розвитку економіки України.

Організаційний комітет та докладну інформацію про конференцію можна дізнатись на офіційному сайті університету у розділі «Наука», «Конференції» або за посиланням: http://www.hneu.edu.ua/web/public/moved/hneu/Science/Conferences/Inform-lyst-Konkurentospromozhnist-ta-innovatsiyi-2017-1.pdf

Інформує прес-служба ХНЕУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *