Напередодні Міжнародного Дня студента вся студентська молодь Уманського національного університету садівництва зібралася, аби разом визначити переможців відбіркового туру Кубку ректора КВН – 2018, фінал якого відбудеться навесні 2018 року. Традиційно, в грі взяли участь 6 команд, по одній від кожного факультету:

Команда «Інжир» – інженерно-технологічний факультет;

Команда «НЄ Гані» – факультет економіки та підприємництва;

Команда «МАЯМІ» – факультет лісового та садово-паркового господарства;

Команда «Олег Винник» – факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин;

Команда «НАША» – факультет менеджменту;

Команда «47 гектар» – факультет агрономії.

В Уманському НУС відбулася гра КВН на Кубок ректора - DSC 0954

Оцінювало гумористичні напрацювання учасників справедливе журі у складі:

  1. Анни Циктор – спеціалісту відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради;
  2. Олександра Єжелика – члена команди «Made in UNUS»;
  3. Владислава Головатюка – члена команди «Made in UNUS»;
  4. Володимира Макарчука – голови ради студентського самоврядування університету;
  5. Романа Діденко – організатора відкритої уманської ліги КВН «Кураж»;
  6. Віталія Мельничука – популярного уманського ведучого.

Гра проходила у 3 конкурси: візитка, розминка із залом та біатлон. Під час перебігу конкурсів усі команди продемонстрували високий рівень підготовки, неодноразово зриваючи бурхливі овації та шалений регіт залу. Учасники запекло боролася за місце у квартеті фіналістів Кубку ректора, які змагатимуться за головний приз гри.

Та все ж, до фіналу увійшли не всі. За результатами суддівського оцінювання до фіналу не увійшли команда «Інжир» інженерно-технологічного факультету та команда «Олег Винник» факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин. Фіналістами ж гри стали команди: четверте місце – команда «Наша», факультет менеджменту; бронзовими призерами стала команда « МАЯМІ», факультет лісового і садово-паркового господарства; друге місце виборола команда «47 гектар», факультет агрономії, а переможцями гри стала команда факультету економіки і підприємництва «НЄ Гані», яка цього разу вперше підкорювали гумористичну сцену.

В Уманському НУС відбулася гра КВН на Кубок ректора - DSC 1007

Під час концерту було розіграно два абонементи на вісім разових занять у спортивному клубі «Олімп». Також КВН носив і благородну мету, адже під час концерту було оголошено благодійний збір коштів для студентки факультету економіки і підприємництва – Ірини Зеленої, яка, як всім відомо тяжко хвора, і потребувала термінової операції. Щиро вдячні всім, хто долучився до збору коштів. Загалом під час концерту було зібрано дві тисячі сто п’ятдесят гривень.

Рада студентського самоврядування висловлює щиру подяку за допомогу в організації та проведенні свята адміністрації університету, Центр культури та виховання студентів Уманського НУС, фітнес-клубу «Олімп», музичному магазину «Музон» за надану апаратуру, кафе «Крила» за всебічну підтримку, розважально-спортивному комплексу «Амарант» й особливу подяку висловлюєм провідному оператору телекомунікаційних послуг в м. Умань. «ТІМ» та особисто Сергію Кисляку.

Ще раз вітаємо переможців, а всім командам – фіналістам бажаємо натхнення на нові жарти та чекаємо від них цікавої і яскравої гри!

 

Прес-центр Уманського НУС

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу