0 2007
В Уманському НУС відбулася гра КВН на Кубок ректора 20 Листопада, 2017 Педагогічна Преса

Напередодні Міжнародного Дня студента вся студентська молодь Уманського національного університету садівництва зібралася, аби разом визначити переможців відбіркового туру Кубку ректора КВН – 2018, фінал якого відбудеться навесні 2018 року. Традиційно, в грі взяли участь 6 команд, по одній від кожного факультету:

Команда «Інжир» – інженерно-технологічний факультет;

Команда «НЄ Гані» – факультет економіки та підприємництва;

Команда «МАЯМІ» – факультет лісового та садово-паркового господарства;

Команда «Олег Винник» – факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин;

Команда «НАША» – факультет менеджменту;

Команда «47 гектар» – факультет агрономії.

Оцінювало гумористичні напрацювання учасників справедливе журі у складі:

  1. Анни Циктор – спеціалісту відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради;
  2. Олександра Єжелика – члена команди «Made in UNUS»;
  3. Владислава Головатюка – члена команди «Made in UNUS»;
  4. Володимира Макарчука – голови ради студентського самоврядування університету;
  5. Романа Діденко – організатора відкритої уманської ліги КВН «Кураж»;
  6. Віталія Мельничука – популярного уманського ведучого.

Гра проходила у 3 конкурси: візитка, розминка із залом та біатлон. Під час перебігу конкурсів усі команди продемонстрували високий рівень підготовки, неодноразово зриваючи бурхливі овації та шалений регіт залу. Учасники запекло боролася за місце у квартеті фіналістів Кубку ректора, які змагатимуться за головний приз гри.

Та все ж, до фіналу увійшли не всі. За результатами суддівського оцінювання до фіналу не увійшли команда «Інжир» інженерно-технологічного факультету та команда «Олег Винник» факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин. Фіналістами ж гри стали команди: четверте місце – команда «Наша», факультет менеджменту; бронзовими призерами стала команда « МАЯМІ», факультет лісового і садово-паркового господарства; друге місце виборола команда «47 гектар», факультет агрономії, а переможцями гри стала команда факультету економіки і підприємництва «НЄ Гані», яка цього разу вперше підкорювали гумористичну сцену.

Під час концерту було розіграно два абонементи на вісім разових занять у спортивному клубі «Олімп». Також КВН носив і благородну мету, адже під час концерту було оголошено благодійний збір коштів для студентки факультету економіки і підприємництва – Ірини Зеленої, яка, як всім відомо тяжко хвора, і потребувала термінової операції. Щиро вдячні всім, хто долучився до збору коштів. Загалом під час концерту було зібрано дві тисячі сто п’ятдесят гривень.

Рада студентського самоврядування висловлює щиру подяку за допомогу в організації та проведенні свята адміністрації університету, Центр культури та виховання студентів Уманського НУС, фітнес-клубу «Олімп», музичному магазину «Музон» за надану апаратуру, кафе «Крила» за всебічну підтримку, розважально-спортивному комплексу «Амарант» й особливу подяку висловлюєм провідному оператору телекомунікаційних послуг в м. Умань. «ТІМ» та особисто Сергію Кисляку.

Ще раз вітаємо переможців, а всім командам – фіналістам бажаємо натхнення на нові жарти та чекаємо від них цікавої і яскравої гри!

 

Прес-центр Уманського НУС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *