У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років.

Строк подання заяв  –  два місяці з дня опублікування оголошення.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

  • заяву на участь у конкурсі;
  • особовий листок з обліку кадрів з фотографією;
  • автобіографію;
  • копії документів про вищу освіту, наукові ступені та вчені звання;
  • довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. № 1465 (Офіційний вісник України, 2000 р., № 39, ст. 1656);
  • копію паспорта, засвідчену претендентом; копію трудової книжки;
  • довідку про наявність або відсутність судимості;
  • інформаційну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення; письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента, засновником або нотаріально.

      Документи надсилати на адресу: Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ-135, 01135.

      Телефон для довідок : 481-32-35

 В. о. державного секретаря                                               М. М. Ярмистий

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “МОН оголошує конкурс на зайняття посади ректора Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара (м. Дніпро)”
  1. Пам’ятаю, як мене шантажували та погрожували з МОЗ та з обласних управлінь міліції та СБУ, щоб я не приймав участі у такому “конкурсі”, бо була вказівка з Секретаріату Президента “обрати” певну особу, яка вже, за протекцією, відвезла гроші до Секретаріату. Тому треба ці “конкурси” відмінити та призначати бажаних осіб, а не цинічно грати в демократію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *