Студенти Львівського кооперативного коледжу економіки і права  з нагоди святкування Дня студента, разом з викладачами, були запрошені ректором Петром Куциком та студентською радою відвідати заходи, які проходили у Львівському торгово-економічному університеті.

В університеті відбувся концерт студентської творчості на якому студенти вишу та гості з Львівського кооперативного коледжу економіки і права, Луцького кооперативного коледжу  Львівського торгово-економічного університету та  технікуму Легкої промисловості Київського національного університету технологій та дизайну та інші, продемонстрували свої таланти та показали, що таке студентське життя і, яким воно може бути веселим та цікавим.

Представники університету на чолі з ректором університету, професором Петром Куциком вітали студентів  та щиро бажали їм прекрасного студентського життя  у найстарішому торговельно-економічному виші України та Центральної і Східної Європи, творчої наснаги до навчання, гармонійного духовного та фізичного розвитку, здійснення задумів на майбутнє, нехай у серцях назавжди збережуться найпрекрасніші моменти студентського життя. Здоров’я, бадьорості, щастя й успіхів у всіх починаннях!

Учні ЛККЕіП дізнавалися про студентське життя у Львівському торгово-економічному університеті - 1 6

Студенти не тільки презентували чудову розважальну програму, а й свої кулінарні здібності, якими дивували гостей на Благодійному ярмарку. Під час роботи ярмарку кожен охочий міг придбати приготовані власноруч молоддю смаколики для себе та своїх близьких. До Благодійному ярмарку активно готувались студенти та їх куратори.

Учні ЛККЕіП дізнавалися про студентське життя у Львівському торгово-економічному університеті - IMG 0906

«Наші студенти мали можливість поспілкуватися з випускниками (Львівського кооперативного коледжу економіки і права), які зараз навчаються у Львівському торгово-економічному університеті, отримати від них корисні поради щодо вибору вишу та скласти перше враження як про викладацький колектив, так і про сам навчальний заклад», – проінформували, викладач циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності Надія Ділай та викладач циклової комісії готельного-ресторанної справи та харчових технологій Марія Василишин.

«Велика подяка усім студентам, які були не байдужі та взяли участь в  Благодійній ярмарці», – наголосили викладачі циклової комісії правознавчих дисциплін коледжу Наталія Загорбенська та Любов Фірчук.

Учні ЛККЕіП дізнавалися про студентське життя у Львівському торгово-економічному університеті - 4 3

«Ярмарка і концерт, справили позитивне враження на студентів та викладачів і створили настрій на довго», – зауважила завідувач товарознавчо-правознавчого відділення та розробки програмного забезпечення Ліліана Криськув.

Усі прониклись теплотою та незабутньо веселою, молодіжною та дружелюбною атмосферою.Адміністрація, студенти та викладачі коледжу вдячні Львівському торгово-економічному університету за запрошення на урочистості з нагоди святкування Дня студента.

Учні ЛККЕіП дізнавалися про студентське життя у Львівському торгово-економічному університеті - 23632437 1956146127983646 3006076928655454473 o

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв’язків із громадськістю ЛККЕіП