21 листопада 2017 року у приміщенні Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця відбувся круглий стіл на тему: «Актуальні питання розвитку соціально-трудових відносин в Україні».

Відкрив захід ректор Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця Пономаренко Володимир Степанович. Він привітав відділення Національної служби посередництва і примирення в Харківській області з 19-річчем і закликав усіх до ведення соціального діалогу, переговорів, вміти не тільки слухати, а й чути один одного.

Про розвиток соціально-трудових відносин в Україні говорили у ХНЕУ ім. С. Кузнеця - DSC 0298

У заході також взяли участь заступник директора Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації – начальник управління праці та зайнятості Печура Тетяна Миколаївна, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Харківській області Лайков Сергій Миколайович, представники керівництва Головного управління Держпраці у Харківській області, Харківського обласного центру зайнятості, Об’єднання профспілок Харківської області, Об’єднання організацій роботодавців Харківщини, Об’єднання організацій роботодавців Харківської області «Граніт», керівники та профспілкові лідери підприємств Харківської та Луганської областей, науковці та викладачі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, представники відділень НСПП в Харківській, Кіровоградській та Полтавській областях, арбітри, посередники Національної служби посередництва і примирення та інші зацікавлені особи.

Про розвиток соціально-трудових відносин в Україні говорили у ХНЕУ ім. С. Кузнеця - DSC 0310

У ході роботи відбулося нагородження грамотами Харківської обласної ради, знаками відзнаки Національної служби посередництва і примирення.

Були зачитані доповіді на теми соціального діалогу як інструменту взаємодії громадського суспільства і держави, проблем соціально-трудових відносин, питань врегулювання колективних трудових спорів та актуальних напрямів соціологічних досліджень розвитку соціально-трудових відносин в Україні. Виникла дискусія з питання нарахування заробітної плати згідно з кваліфікаційними ставками, а також недоліків законодавчої бази.

За результатами круглого столу було узгоджено висновки зустрічі, де ректор Володимир Степанович Пономаренко наголосив на важливості залучення до роботи з досвідченими фахівцями молоді, проведення зустрічей із представниками державних організацій з метою інформування, передачі досвіду, розгляду реальних проблем і шляхів їх вирішення.

Прес-служба  ХНЕУ ім. С. Кузнеця