28 листопада о 13:00 Освітній портал “Педагогічна преса” трансюватиме у режимі онлайн вебінар для бухгалтерів “Оновлення на порталі e-Data та відповідальність за невиконання закону”.

На порталі Є-data встановлені оновлення в “службовому кабінеті” розпорядника в договорах, додаткових угодах та актах виконаних робіт.

Ваші запитання або коментарі Ви можете залишати на цій сторінці та на YouTube.

Як працювати з оновленнями розкаже координатор проекту Є-dataЛюдмила Кучерук. Також на численні прохання бухгалтерів ми обговоримо тему відповідальності за невиконання Закону України “Про відкритість використання публічних коштів” та розкажемо про практики накладання штрафів за порушення закону.

Проект навчань реалізується за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”

Долучитись до перегляду можна в день трансляції на цій сторінці. Згодом відео буде доступне в записі. Реєстрація для перегляду не потрібна.

9 коментар до “Онлайн. Вебінар для бухгалтерів “Оновлення на порталі e-Data та відповідальність за невиконання закону””
  1. Пишу вам в третій раз я неможу зайти з лютого місяця в свій кабінет очищала кеш, змінювала браузер писала в допомозі. нічого невиходить, що мені робити, той раз писала ви даже видалили мій коментар, питаюсь заходити в кабінет по кілька разів на тиждень. Що мені робити?

  2. Писали листа, що не можемо зайти в лічний кабінет на даний час уже майже 4 тижні , відповіді недочекалися, будьласка допоможіть

  3. Прошу скинути посилання запису трансляції, оскільки не зміг бути присутнім. Дякую!!!

          1. Не можливо зайти у свій кабінет. Змінюваль бараузери, чистили кеш, нічогоне допомогло. Писали про проблеми, ззвонили, отримали відповідь “Ну спробуйте пізніше.” А штрафи за не оприлюднення хто буде сплачувати?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *