Цьогоріч бюджетом галузі «Освіта» на здійснення заходів щодо забезпечення пожежної безпеки в закладах освіти передбачено 52,8 мільйони гривень. Освоєння цих коштів до кінця року дозволить виправити більшість зауважень, виявлених під час перевірки. Наступного, 2018 року місто продовжить усувати недоліки з пожежної безпеки, які накопичилися за багато років. Про це повідомили у Департаменті освіти і науки, молоді та спорту.

Зокрема, кошти підуть на закупку протипожежного обладнання, встановлення, обслуговування та вивід на пульт АПС (автоматична пожежна сигналізація), просочення дерев’яних конструкцій; ремонт, обслуговування електромереж, електрощитових, електрообладнання у ЗНЗ тощо. Наразі районними управліннями освіти на зазначені цілі вже залучено близько 30,6 мільйона гривень.

Задля повного усунення недоліків із пожежної безпеки Департамент освіти і науки, молоді та спорту вважає актуальним питання створення цільової міської програми «Обладнання навчальних закладів столиці автоматичною пожежною сигналізацією (АПС)». Так, на 2018 рік районними управліннями освіти надано пропозиції щодо виділення бюджетних коштів на протипожежні заходи в сумі понад 170 мільйонів гривень.

Повідомляє департамент освіти і науки КМДА