Напередодні Міжнародного дня інвалідів на другому поверсі Житомирського державного університету імені Івана Франка відбувся Благодійний ярмарок, на якому дітки з КНЗ «Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» пропонували свої вироби.

У ЖДУ імені Івана Франка зібрали кошти на піщану анімацію для Житомирської спецшколи-інтернату - 15

Випічка, солодощі, медові пряники-сердечка в глазурі, апетитні кекси, ніжно жовті їстівні троянди, прикраси, брелоки, серветки, кумедні іграшки, обереги, підставки, дощечки, домовички, сувеніри, елементи декору та арт-роботи – усе це витвори діток з обмеженими можливостями, які відповідально підійшли до підготовки і запропонували надзвичайно широкий асортимент на будь-які смаки та вподобання. Побачивши таке, франківці-благодійники активно купували вподобані вироби за вказаною вартістю, або вищою; просто вкидали кошти у скриньки та запрошували друзів приєднатись. На завершення ярмарку талановиті і натхненні франківці показали діткам концерт.

У ЖДУ імені Івана Франка зібрали кошти на піщану анімацію для Житомирської спецшколи-інтернату - 14

За словами директорки Житомирської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Світлани Лесик, зібрані грошові кошти в сумі 7 865 грн підуть на придбання елементів для піщаної анімації. Саме вона допомагає реабілітуватися діткам з вадами розумового розвитку.

У ЖДУ імені Івана Франка зібрали кошти на піщану анімацію для Житомирської спецшколи-інтернату - 11

 

Інформує прес-центр ЖДУ ім. І. Франка