Днями обласним центром патріотичного виховання молоді спільно з обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спортуЗапорізької ОДА відбувся тренінг «З Україною в серці» для відповідальних за реалізацію діяльності з національно-патріотичного виховання у районах області.

Тренери проекту методист науково-методичного центру Наталя Богомолова та директор обласного центру патріотичного виховання молоді Марина Шкода ознайомили учасників тренінгу з проблемами виховання патріотизму в сучасному осмисленні.

Запорізькі фахівці готують інструкторів з патріотичного виховання молоді - foto 2

Тренінг розроблено на основі програми підготовки тренерів з національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України.

Завданням цього заходу є підготовка інструкторів з патріотичного виховання молоді, формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до України, турботи про благо народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку  щодо захисту національних інтересів,  незалежності України.

Запорізькі фахівці готують інструкторів з патріотичного виховання молоді - foto

Триденний курс тренінгів, семінарів та лекцій пройшли близько 15 працівників відділів освіти, молоді та спорту райдержадміністрацій Запоріжжя та Запорізької області. По закінченню кадрових курсів учасники отримали сертифікати.

 

Інформація прес-служби Запорізької ОДА