6 грудня на Освітньому порталі “Педагогічна Преса” відбудеться П’ятий вебінар “Петиції” проекту «Громадянська освіта та електронна демократія в навчальних закладах».

Запрошений експерт: Dmytro Khutkyy, менеджер і експерт групи «Електронна демократія» Реанімаційного Пакету Реформ, керівник е-Дем Лабу Центру розвитку інновацій Києво-Могилянської Академії.

На вебінарі ви дізнаєтесь про:
???? секрети успішних петицій;
????як стати впливовим громадським активістом та створити потужну спільноту для підтримки своїх ідей;
????як поєднати петиції з іншими інструментами електронної демократії;
???? де знайти ресурси для реалізації суспільно-важливих ідей;
???? про  історію становлення е-петицій в Україні.
????про   класифікація петицій: всеукраїнські (КМУ, сайт Президента), місцеві петиції;
???? про правила подачі петицій;
???? які корисні наслідки впровадження петиції;

Участь безкоштовна!

Як стати учасником вебінару: приєднатися до перегляду можна в день трансляції на порталі “Педагогічна Преса” – в категорії вебінари (https://pedpresa.com.ua/category/webinars).
Попередня реєстрація для перегляду вебінару не потрібна.

Згодом відео презентації буде доступно на сторінці Skills Academy у Фейсбуці: https://www.facebook.com/skills.academy/ або на Youtube-каналі Академії навичок: https://www.youtube.com/user/SkillsAcademyUA

Як стати учасником проекту: необхідно зареєструватись, щоб слідкувати за новинами та постійно бути на зв’язку за посиланням: https://goo.gl/w5Z8lo

Нагадуємо, що проект реалізується Академією навичок (http://skillsacademy.com.ua/), Асоціацією інноваційної та цифрової освіти, Українською Студентською Спілкою, за підтримки партнерів: Програма EGAP, Фонд Східна Європа, Швейцарська Конфедерація, Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти МОН.

Долучитись до перегляду можна в день трансляції на цій сторінці. Згодом відео буде доступне в записі. Реєстрація для перегляду не потрібна.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *