Почуття гумору – це унікальний дар, яким володіє не кожна людина. А жити без почуття гумору також сумно, як їхати в поїзді без тепловоза.

Веселий сміх і гарний настрій панували 30 листопада в актовій залі Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди, адже на сцені відбувалося уже традиційне дійство – півфінальна гра КВК за Кубок ректора.  У запеклих жартівливих батлах взяли участь чотири команди сміхотунів університету:  «Ганкуліч», «Алло, гараж», «В’язаний лосось» та «Налейте шампанского». Актова зала університету була заповнена студентами, викладачами та гостями заходу.

Чемпіонат з КВН проходив за спонсорської підтримки ректора університету  Віктора Коцура, інтернет магазину MOYO.UA кав’ярні «Еклер», директора ТОВ «Люкс Авто» Павла Гересеменка, «вічного студента» Андрія Косьмина, інтернет провайдера «ХатаNет» та профспілко-вого   комітету університету.

Гідну оцінку кмітливості та винахідливості студентів забезпечувало професійне журі: Лариса Бутович та Денис Мірошниченко – надійні помічники ректора вишу, Андрій Дейнеко – учасник команди «Хрещені діти», Михайло Бойко – голова профспілки університету, Юрій Богдан – учасник команди «Студентський формат». Лічильну комісію представляли найкращі математики – Анастасія Тимощук та Оксана Сиротюк.

Команди дивували глядачів влучними жартами, веселими мініатюрами та гострим гумором у чотирьох конкурсах:  «Фрістайл», «Біатлон», «Фоторозминка» та «Домашнє завдання» за темою «Світові шедеври».

Студенти з натхненням поставились до підготовки конкурсів гри і продемонструвати власне почуття гумору та створили веселий настрій  усім присутнім. Учасники показали, що вони можуть бути творчими, креативними та з почуттям гумору. Щирий сміх та оплески лунали безперервно.

Ця гра не має переможених, адже кожна з команд – переможець. Всі були достойні, проте гра є гра, тож за результатами оцінок журі до фіналу потрапили такі команди:  «Налейте шампанского», яка виборола 14,8 бали, «Ганкуліч» (13,4) та команда «Алло, гараж» (11,6 бали).

КВК – улюблена гра багатьох поколінь, що дарує хороший настрій та позитивні емоції. А команди КВК нашого університету гарний настрій гарантують!

Бажаємо усім командам кмітливості, творчої наснаги, почуття гумору та нових перемог.

Ольга Науменко