Початкова школа має бути без оцінок - urok muzyky e1377642735260Художні та музичні здібності школярів оцінюватимуть словесно. Більше жодних оцінок із таких предметів як малювання, музика, сходинки до інформатики, основи здоров’я та фізкультура – не буде. Про це під час підсумкової колегії розповів міністр освіти і науки Дмитро Табачник.

Головний освітянин країни наполегливо радить українським школам перейняти досвід європейських країн, зокрема Швеції. Там оцінок школярі не отримують аж до восьмого класу. А не лише першокласники, як в Україні. Тож вже з початку нового навчального року у шкільних щоденниках побільшає порожніх рядків.

Щоправда, таких рекомендацій до тепер дотримувались не всі навчальні заклади, деякі школи все ж продовжували оцінювати знання учнів у балах.

Додамо, раніше МОН обіцяло скасувати оцінки для п’ятикласників впродовж першого семестру. Це мало б підготувати і полегшити школярам перехід на нову навчальну програму. Зокрема йшлося про введення для учнів 5-их класів другої іноземної мови.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *