IV регіональний учнівський фестиваль із психології «Психологія в моєму житті. Сімейні стосунки. Мистецтво спілкування», що відбувся 7 – 8 грудня 2017 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, зібрав близько десяти учнівських команд не лише із Умані, а й Уманського, Христинівського, Маньківського районів Черкаської області та Гайворонського району Кіровоградської області.

Цьогорічний фестиваль проводився з метою поширення психологічних знань серед учасників навчально-виховного процесу, розвитку в учнів культури міжособистісних стосунків у сім’ї та засвоєння механізмів ефективного спілкування.

Почесними гостями фестивалю були доктор психологічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки, директор Українського НМЦ практичної психології і соціальної роботи НАПН України Віталій Панок та начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Наталія Вдовиченко.

Традиційно фестиваль проводився в три етапи. Перший – перегляд відеороликів, які команди-учасниці готували заздалегідь як домашнє завдання; другий – конкурс «Бліц», що передбачає перевірку теоретичних знань учасників із психології спілкування; третій етап – розв’язування психологічних ситуацій, який дає можливість оцінити креативність та акторські здібності учасників.

Всі команди-учасниці ретельно підготувалися і на високому представили себе на регіональному фестивалі.

Наприкінці захожу команди були нагороджені грамотами у різних номінаціях, учні одержали сертифікати на безкоштовне проходження профдіагностичного тестування та індивідуальної консультації з психологом. Організатор заходу – факультет соціальної та психологічної освіти УДПУ подяками відзначив відділи освіти, а також практичних психологів та соціальних педагогів за сприяння та підготовку учнівських колективів до участі у регіональному фестивалі.

Повідомляє прес-центр УДПУ