На Київщині завершився ІV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність». Він проходив у кілька етапів, перший з яких – заочний – стартував ще на початку листопада. У ньому брали участь 30 команд з різних областей України. За результатами двобоїв серед них було відібрано 10 збірних-фіналістів для очного змагання.

На початку грудня учасників фіналу було запрошено до Києва, аби визначити переможця. За результатами інтелектуальних змагань призові місця отримали шість команд.

Перше місце виборола харківська команда «Бізнес-сила».

Друге місце розділили між собою учні Конотопської спеціалізованої школи №3 «Конотопські відьми» та Вінницького комунального закладу «Фізико-математична гімназія № 17».

Третє місце посіли одразу троє команд-учасниць: команда «Десяточка» Міловської загальноосвітньої школи, команда «Депозит» середньої школи № 163 ім. М. Кирпоноса м. Києва та команда Олешківської гімназії Херсонської області.

Окрім цього, журі турніру визначило кращі команди у окремих номінаціях – наука, аналітика, винаходи, дизайн та медіа.

На завершення конкурсу переможців привітав заступник Міністра  освіти і науки Павло Хобзей. Він зазначив, що наразі фінансова грамотність є необхідною освітньою потребою. А у майбутньому вона стане запорукою фінансової безпеки та стабільності окремих громадян та країни в цілому.

Під час фіналу турніру для учасників були організовані екскурсії до Верховної Ради, скарбниці та Музею грошей Національного банку.

За інформацією МОН України